Uluslararası Evden Eve Nakliyat

 

Uluslararası nakliyat
Uluslararası nakliyat konusunda uzman kadromuz tarafından verilen hizmet karşılığında kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır. İhracat için gerekli lojistik destekle beraber ulaştırılan kargolar acente merkezlerine teslim edilmektedir. Taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak için her zaman yanınızda olacağız. İthalat işlemleri için de aynı şekilde merkezlerimize ulaştırılan kargolar ülkenin her yerine aynı hassasiyetle taşınır.
Taşıma işlemleri hangi yollarla gerçekleştirilir
Hava yolu; belirlediğiniz tarihte ulaşım imkânıyla karşınıza çıkıyoruz. Böylece daha önce belirlediğiniz planlarınızdan asla geri kalmayacaksınız. Ayrıca istenildiği şekilde sigortalama işlemleri yapılır. Acil kargolarınız için acil uçuşlar gerçekleştirilir. Deniz yolu; Deniz yoluyla beraber sıvı kargolar da taşınabilmektedir. İstenilen konteyner limanlarına ulaştırılan kargolarınız için ayrıca görünebilirlik seçeneğiyle karşınıza çıkıyoruz. Karayolu; Ülkeler arası taşımacılık için çok iyi şartlarda muhafaza edilen kargolarınızı düşünmenize gerek kalmayacaktır. Özel ısılardaki kargolarınızı dilediğiniz yerde takip edebilirsiniz.
Neden bizleri seçmelisiniz ? 
Uluslararası taşımacılık hizmetleri için güvenli bir nakliyat, en önemli hususlardan bir tanesidir. Tehlikeli taşımaya yol açacak bütün olumsuzlukları ortadan kaldırmak için raoprlanmış ve taşımaya uygunluğu tescillenmiş lojistik desteklerimiz bulunmaktadır. Teslim aşamasında istenilen yere hızlıca ulaştırılan değerli eşyalarınızı görünce birlikte çalışmanın daha da güçlendiği bir aile ortamına dönüşmesini beraber başaracağız.
Gümrüklerde oluşan problemlere son veriyoruz
Resmi evraklarla taşınana eşyalarınız gerekli prosedürleri sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Gizlilik ilkesi konusunda endişelenmenize  gerek duymayacaksınız. Üstelik eşyalarınıza dilediğiniz zaman ulaşma imkanı sağlıyoruz. Bunun için gerekli evraklarda saklanan belgeleriniz bu konuda sizlerin garantisi olacaktır.
Parsiyel Nakliyat
Parsiyel nakliyat imkânıyla araçları doldurmadan daha ekonomik ulaşım imkânımız mevcuttur.  Parça taşımacılık olarak bilinen bu hizmette aynı güzergâhlarda bulunan müşterilerin aynı araçlarla taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.
Bütün bunlar iyi hizmetin ürünü
Her zaman daha iyiye daha ekonomik paketlerle ve hızla artan modern yaşamın müthiş kolaylıklarını sizlere sunma imkânı bulduğumuzdan dolayı oldukça mutluyuz. En iyi hizmet, en iyi kalite, en iyi araçlarla seyahat olan eşyalarınız, sürekli iletişim sağlayabileceğiniz acente merkezleriyle beraber daima yanınızda olup, değerli eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırmayı sağlayacağız.


pro evden eve nakliyat