Başakşehir Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 25, 2020

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize taşımacılık konusunda hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin taşıma işlemlerini eksiksiz bir şekilde tam anlamıyla yapmakta ve taleplerini yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda taşıma işlemlerinde asansörlü taşımacılığı da kullanmaktayız.

Müşterilerimizle kurduğumuz iyi iletişim sayesinde taşınılacak evin hangi katta bulunduğu, şu an oturduğunuz evin durumu, taşınılacak olan iş yeri veya evin bulunduğu yer ve taşınılacak yerin durumu hakkında bilgiler alınarak ona göre hazırlıklı gelerek işlemlerimizi yapıyoruz. Bulunduğumuz sektörde evden eve nakliyat konusunda yılların deneyim ve tecrübesine sahibiyiz.

başakşehirevdenevenakliyat

Taşıma Sırasında Eşyalar İçin Yapılan Uygulamalar

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları içinde en profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Sektör standartları üzerinde hizmet sunuyoruz. Taşıma esnasında eşyalarıma zarar gelir mi, çizilir mi, kırılır mı, kaybolur mu gibi korkuları sıfıra indiriyoruz. Eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar zarar görmemesi için özenle ambalaj altında korumaya alınmaktadır.

Profesyonel ve alanında tecrübeli çalışma arkadaşlarımız marangozluk işi ve eşya taşıma işi yapan kişilerden oluşmaktadır. Eşyalarınız tek tek özenle ve sıra ile araçlara yüklenmektedir. Araç yüklendikten sonra ise gideceği yere doğru yola çıkmaktadır. Ulaşılacak yere vardıktan sonra araçtan indirilmekte ve amacımız sadece eşya taşımak olmadığı için tüm eşyalarınızın de monteleri gerçekleşmekte taşıdığımız eşyaların kurulum ve montajlarını da yanımızda getirdiğimiz profesyonel ustalarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızı istediğiniz odalara tek tek bırakmaktayız. Taşındığınız evinizde yapmamız gereken her türlü işlemi yüksek güvenlik ve kalite çerçevesinde yapmaktayız. İki türlü taşıma yöntemimiz bulunmakta. Birincisi müşterilerimizin hiçbir şeye elini sürmeden her şeyi bizim paketleyerek ve kolileyerek yaptığımız işlemdir. Diğer bir taşıma yöntemimiz ise bütün küçük eşyaların müşterilerimiz tarafından paketlendiği taşıma yöntemidir. İkinci taşıma yöntemi fiyat olarak diğerine göre daha indirimlidir.

Uygun Fiyat Politikası

Temel hedefi müşteri memnuniyeti olan firmam sektörde bulunan firmalar arasından kalitemiz sayesinde sıyrılmakta ve Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasından en uygun fiyat tekliflerini siz değerli müşterilerimize firma olarak sunmaktayız. Sektördeki diğer firmalardan ayrılmamızı sağlayan verdiğimiz kaliteli, hızlı ve temiz hizmete rağmen sektördeki en uygun fiyatları sunmaktayız.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama