Sarıyer Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Profesyonel Eşya Transferi

Blog

Kasım 23, 2020

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer bölgesinde ev, ofis ya da işyerinizi taşımaya karar verdiğinizde bu süreç ile ilgili kafanızda sorun algılarını yaratmaya hiç gerek yoktur. Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetini firmamızdan almaya karar verdiğiniz takdirde taşıma işiniz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecektir. Paketlemesinden taşımasına montajından yerleştirmesine kadar her alanda mevcut donanım ve alanında uzman ekibimizle bu işi layığı ile yapmaktayız. 

Taşıma Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Eşyalarınıza zarar gelmeden en kısa sürede evinizi taşımak istediğinizde öncelikle Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ekibimiz sizden bazı bilgiler isteyecektir. Eviniz nerden nereye taşınacak, hangi kattan kaçıncı kata gidiyorsunuz ve oda sayınız ile ilgili bilgileri aldıktan sonra işlem başlamış olacaktır. Bazı durumlarda evinizin ve eşyalarınızın resimleri teknoloji kullanılarak göndermeniz talep edilebilir. Daha sonra eşyaların taşınması esnasında yapılacak ekstra işlemler olacak ise ona göre usta ayarlaması yapılır. Marangoz, tesisatçı ve elektrik ustası gibi personel desteğini de vermekteyiz. Evinizi aldığımızdan daha iyi bir şekilde taşıyıp yerleştirmeyi hedef ediniyoruz.

Ev Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra size taşıma ile ilgili gün ve saat randevusu oluşturulur. Belirtilen randevu saatinde evinizin büyüklüğüne göre taşıma yapacak araç usta şoförü ile birlikte gönderilir. Daha sonra tüm ekip evinizde çalışmaya başlar. Sökülecek mobilyalar, tesisatlı cihazlar, avizeler gibi her türlü eşyanız itina ile sökülür: Daha sonra zarar gelmeyecek şekilde pat pat denilen örtüler ile sarılır. Sarılan tüm ürünler araca itina ile yerleştirilir. Tüm malzeme paketlemesi bittikten sonra taşınacak yere tüm ekip birlikte hareket eder. Eşyalar aynı paketlendiği gibi itina ile sökülerek, montajları yapılır ve sizin istediğiniz şekilde yeni evin içerisine yerleştirilir. Sarıyer Evden Eve Nakliyat firması olarak amacımız iş bitiminde taşıma işi çözüme ulaştırılmış memnun müşteri portföyüne sizi de eklemektir. Biliyoruz ki bizler işimizi ne kadar iyi yaparsak bizim için o kadar iyi referanslar olacak ve bu hizmet memnuniyetini daha geniş kitlelere sunabileceğiz. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat