Sarıyer Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 23, 2020

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer bölgesinde ev, ofis ya da işyerinizi taşımaya karar verdiğinizde bu süreç ile ilgili kafanızda sorun algılarını yaratmaya hiç gerek yoktur. Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetini firmamızdan almaya karar verdiğiniz takdirde taşıma işiniz profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecektir. Paketlemesinden taşımasına montajından yerleştirmesine kadar her alanda mevcut donanım ve alanında uzman ekibimizle bu işi layığı ile yapmaktayız. 

Taşıma Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Eşyalarınıza zarar gelmeden en kısa sürede evinizi taşımak istediğinizde öncelikle Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ekibimiz sizden bazı bilgiler isteyecektir. Eviniz nerden nereye taşınacak, hangi kattan kaçıncı kata gidiyorsunuz ve oda sayınız ile ilgili bilgileri aldıktan sonra işlem başlamış olacaktır. Bazı durumlarda evinizin ve eşyalarınızın resimleri teknoloji kullanılarak göndermeniz talep edilebilir. Daha sonra eşyaların taşınması esnasında yapılacak ekstra işlemler olacak ise ona göre usta ayarlaması yapılır. Marangoz, tesisatçı ve elektrik ustası gibi personel desteğini de vermekteyiz. Evinizi aldığımızdan daha iyi bir şekilde taşıyıp yerleştirmeyi hedef ediniyoruz.

Ev Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra size taşıma ile ilgili gün ve saat randevusu oluşturulur. Belirtilen randevu saatinde evinizin büyüklüğüne göre taşıma yapacak araç usta şoförü ile birlikte gönderilir. Daha sonra tüm ekip evinizde çalışmaya başlar. Sökülecek mobilyalar, tesisatlı cihazlar, avizeler gibi her türlü eşyanız itina ile sökülür: Daha sonra zarar gelmeyecek şekilde pat pat denilen örtüler ile sarılır. Sarılan tüm ürünler araca itina ile yerleştirilir. Tüm malzeme paketlemesi bittikten sonra taşınacak yere tüm ekip birlikte hareket eder. Eşyalar aynı paketlendiği gibi itina ile sökülerek, montajları yapılır ve sizin istediğiniz şekilde yeni evin içerisine yerleştirilir. Sarıyer Evden Eve Nakliyat firması olarak amacımız iş bitiminde taşıma işi çözüme ulaştırılmış memnun müşteri portföyüne sizi de eklemektir. Biliyoruz ki bizler işimizi ne kadar iyi yaparsak bizim için o kadar iyi referanslar olacak ve bu hizmet memnuniyetini daha geniş kitlelere sunabileceğiz. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama