Maltepe Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 24, 2020

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Farklı birçok yerde bulunan eşyaların taşınması gerekli olduğu zaman sıkıntılı bir süreci yaşarız. Eşyanın toplanması ve sonrasında taşınma sırasında zarar görmemesi için paket ve kolileme işlemlerine yer verilmesi gerekir. Tüm bu uğraştırıcı ve yorucu sürecin akabinde ise eşyanın taşınabilmesi için uygun araç ve eleman temin edilmelidir. Yeni adrese nakledilen eşyanın ise yerleşimi var ise mobilyalarında montajlanması lazım gelir. Tüm bu işler bedensel ve ruhsal olarak yıpranmaya sebep olmak ile beraber aynı zamanda maddi olarak da sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir.

Eşyanızın farklı adrese taşınması işlemlerinde evden eve nakliye hizmetinden yararlanarak tüm bu yükü ve sıkıntıyı üstünüzden atabilirsiniz. Maltepe evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunan firmamız profesyonel ekip desteğinin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile size destek vermektedir.

Evden Eve Nakliye Hizmet Başvuru İşlemleri

Maltepe evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan edinmek içim müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek hizmet talep başvurunuzu iletmeniz yeterli. Konusunda uzman ve de deneyim sahibi olan ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetlerde profesyonel ve kurumsal hizmetten yararlanmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Evden eve nakliye hizmeti ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper işlemlerini gerçekleştirir. Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmetimiz sonrasında hazırlanacak olan rapora göre ise fiyat teklifi verilerek onayınız beklenir. Başvuru işleminiz sonrasında fiyat teklifine onay vermez iseniz işlem iptal edilir. Onay vermeniz durumunda ise evden eve nakliye hizmeti ile ilgili olarak sözleşme düzenlenerek taraflar arasında imzalanır.

Evden Eve Nakliye de Hizmet Sözleşmesinin Önemi

Maltepe evden eve nakliyat hizmetinin alınması işlemlerinde ücretsiz eksper hizmeti akabinde belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda sözleşme taraflar arasında imzalanır. Taraflar arasında imzalanacak olan hizmet sözleşmesi ile mutabakat belgelenmiş olur. Hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın haklarının korunmasına destek olan sözleşme aynı zamanda nakliye işlemi için son derece önem taşıyan sigortanın yapılması içinde gereklidir. Nakliye sigortası sözleşmede yer alan hizmet başlangıç tarih ve saati ile başlar.  

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama