Paketleme - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 23, 2020

Paketleme

Ev ya da iş yeri gibi yerlerde bulunan eşyaların taşınmasında evden eve nakliye hizmetinden yararlanarak kısa sürede sevkin gerçekleşmesine yer verebilirsiniz. Sunulan hizmetten yararlanırken aynı zamanda eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir hasar görmemesi içinde paketleme hizmetimizden de yararlanmanın avantajını elde edersiniz.

Evden eve nakliye hizmetinden yararlanmadan yapacağınız taşınma işlemlerinde eşyanızın paketlemesini kendiniz yapmanız gerekir. Mobilya ise söküme yer vererek sonrasında paketlemenin yapılması da lazım gelir. Tüm bu yükü üstünüzden alan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile kısa sürede eşyanızın paketlenerek araca sevkini gerçekleştirir.

Paketleme İşleminin Önemi Nedir?

Evden eve nakliye işlemlerinde size hizmet sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile eşyanızın yeni adresinize sevk edilmesini sağlıyoruz. Gerçekleştirilecek olan eşya taşıma işlemlerinde paketleme hizmetine yer açılır. Firmamız paketleme uygulamasında ise kaliteli malzemeleri tercih etmektedir.

Kaliteli malzeme ve ekipmanlar sayesinde eşyanızın taşınması sırasında ya da sevki sırasında herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur. Eşyanızın kaliteye sahip olan malzeme ve ekipman ile paketlenmemesi durumunda aşınma, hasar ya da zarar görme olasılığı da artar. Bu neden ile özenli ve itinalı evden eve nakliye hizmetimizde bu detaylara da dikkat ederek hizmetimizi sunmaktayız. Dilerseniz paketleme işlemlerini kendinizde yaparak sadece sevk hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Paketleme Bedeli Var mı?

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın sevk işlemlerinde eşyanızın tamamen tarafımızca toplanmasının yanı sıra toplanmış ve kolilere aktarılmış eşyaların taşınma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Eşyanızın sizin tarafınızdan toplanması işlemlerinde firmamız paketlemeye yer açmaz. Bu durumunda indirim sunulur.

Fakat eşyanın paket içinde oluşan zararı da firmamız mesuliyetinde sayılmaz. Firmamız tarafından yapılacak olan kolileme ve paketleme işlemlerinde ise eşyanızın hasar görmemesi sağlanır. Tüm özveriye karşı oluşan hasar ise firmamız tarafından sunulan nakliye sigortası ile tarafınıza ödenir.

Eşyanızın taşınması işlemlerinde konusunda uzman ve deneyim sahibi olan bir evden eve nakliye firmasından destek almak için hemen başvurunuzu müşteri temsilcimize yaparak hizmet detaylarımızı da kolaylıkla öğrenmeniz mümkün.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama