Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat - Profesyonel Evden Eve Nakliyat | PRO Taşımacılık

Blog

Kasım 25, 2020

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Birçok farklı sebeplere bağlı olarak evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyaların taşınması gerekebilir. Gerçekleşecek olan eşya taşıma işlemleri oldukça sıkıntılı bir sürece neden olmak ile beraber bedensel ve ruhsal olarak da yorgunluğa sebep olmaktadır.

Taşınma işlemlerinizde evden eve nakliye hizmetlerinden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından eşyanızın taşınmasına yer açabilirsiniz. Bahçeşehir evden eve nakliyat işlemlerinizden firmamızdan destek alarak konforlu ve kaliteli bir taşınma işleminden yararlanmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Bahçeşehir evden eve nakliye hizmetimizden yararlanarak eşyanızın konforlu şekilde sevk edilmesi için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinizi iletmeniz gerekir. Firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personelimiz kısa sürede taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adrese ulaşım sağlar. Yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz olarak eksper hizmetini sunar.

Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmeti sonrasında hazırlanan rapora göre taşınma hizmet bedeliniz belirlenir. Evden eve nakliye hizmet bedelinin belirlenerek tarafınıza sunulması sonrasında onay vermeniz ile beraber de hizmet sözleşmesi imzalanarak mutabakat belge haline dönüştürülür.

Hizmet sözleşmesi evden eve nakliye işlemlerinin gerçekleştirileceği zamanın, sunulacak olan hizmetleri ve hizmet bedellerinin yer aldığı bir belgedir. Bu belge ile beraber de nakliye işlemlerinde eşyanızın sigorta kapsamında taşınması için nakliyat sigortası yapılır.

Evden Eve Nakliye Depo Hizmeti Nedir?

Bahçeşehir evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak eksper hizmetini sunar. Nakliye işlemlerinde yeni adresinizin belli olmaması ya da yeni adresinizin henüz hazır olmaması durumunda ise ek hizmetimiz olan depomuzdan yararlanmanız da mümkün olur. Eşyanız yeni adresinize nakledilmesi öncesinde depomuzda muhafaza edilerek sonrasında yeni adresinize nakledilir.

Evden eve nakliye işlemlerinizde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile eşyanızın hasarsız ve zarar görmeden sevk edilmesi için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek hizmet talep başvurunuzu iletebilirsiniz. Firmamız yetkili personelimize talep ettiğini ek hizmetleri de belirterek talep etmeniz de mümkün.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir