Kadıköy Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 24, 2020

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Taşınma işi son derece meşakkatli ve güç olan bir iştir. Kimi zaman insanlar sırf  o taşınmanın yarattığı sorunlar ile uğraşmamak adına, taşınmayı habire erteleyip dururlar. Bizim firmamız ile çalışanlar ise böyle bir sorun yaşanmaz ve taşınmanın farkında olmadan süreci yaşarlar. Nitekim Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti gereksinimi duyanlar, firmamızdan güvenle hizmet alarak, taşınmanın nasıl böylesine özenli ve profesyonel olacağının farkını yaşarlar.

Evden Eve Nakliyat Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler 

Bilindiği gibi Kadıköy sadece İstanbul Avrupa Yakasının değil, ülkemizin de en nezih, en elitist olan ilçelerinden bir tanesidir. Yıllardır bu kentte yaşayan insanlar olmasına rağmen yine de Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti dönem dönem alınabilmektedir.

Firmamız bu alanda gerek Kadıköy içinde, gerek şehirlerarası olan İstanbul içinde olan diğer ilçelere ya da başka kentlere güvenli, son sistem teknoloji ile hizmet veren bir kurumdur.

Firmamızın Çalışma Şekli Hakkında 

Kadıköy evden eve nakliyat noktasında çalışma şeklimiz hakkında da bilgi vermemiz gerekir ise öncelikle olarak taşımacılık hizmetinin yapılacağı ilk adrese gelerek özenle, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek ve değerlendirilerek bir fizibilite çalışması yapılır. Bunun akabinde kaç gün, kaç adam çalışılacağı, eşyanın miktarı belirlenir. Bir fiyat belirlenir ve o fiyat müşterimize bildirilir. Hangi gün ve saatlerde çalışılacağı belirlenir. Sonrasında belirlenen gün ve saatte hizmet verilir. Tüm nakliyat hizmetlerimiz asansörlü ve eşya sigortası yapılarak gerçekleştirilir.

Fiyatlarımızı Belirleyen Temel Unsurlar

Son olarak belki de en çok merak edilen konuların başında gelen fiyatlarımız hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir: Öncelikli olarak hangi mesafede eşya taşımacılığı fiyatlarımızı belirleyen en temel unsurdur. Şehiriçi olmasına göre bir rakam, şehirlerarası olmasına göre ayrı bir fiyat çıkmaktadır. Burada yani şehirlerarasında mesafenin yakın ya da kısa olması fiyatlarımızı değiştiren bir faktördür.

Bunun yanında toplam eşya miktarı, kaç gün, kaç adam çalışılacağı da fiyatlarımızı belirleyen diğer unsurlardır. Ödeme konusunda ise müşterilerimize farklı seçenekler sunulmakta, müşterilerimizden bunlardan kendisine en uygun olanı seçmesi beklenmekte ve ödemede her türlü kolaylık gösterilmektedir.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama