evdeneve

Tepecik Evden Eve Taşımacılık Ücreti

Tepecik de Evden Eve Nakliyat yaptırmaya ihtiyacım var evden taşınma soruna dönüşmesin derseniz kurumsal evden eve nakliye şirketi Tepecik Nakliyat’ın size yardımcı olmaya hazır olduğunu unutmayın. Tepecik de evden eve nakliyat hizmeti almış sayısız müşterilerimizden biri olmanız bizi memnun edecektir.

evtasimapro

Tepecik Evden Eve Nakliyat Depolama

  • 2000 yılından bu yana ev eşyası, ofis eşyası ve ticari ürün Tepecik depolama alanında hizmet veren şirketimiz depolama sektöründe geliştirdiği Tepecik Depolama sistemiyle eşyaların bağımsız bir alanda depolanmasını sağlamış ve bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir.

 

Tepecik Evden Eve Nakliyat Şirketi

Size sunacağımız Tepecik Evden Eve Taşımacılık hizmetinde ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Ev eşyası paketlemesi Tepecik evden eve nakliyat ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ev taşıması yapılırken evden eve geçiş sürecinin tamamında Allıanz Sigorta güvencesinde olursunuz.


    evdendepolamapro

Tepecik Ofis Taşıma

Ofis nakliyesinde yapılacak ekspertiz sonucunda  kaç günde taşınılabileceği, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli  (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), ofis taşımasında kullanılacak araç büyüklükleri,büro  taşıma programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve ofis taşıma fiyatı belirlenir. Tepecik ofis taşıma mutabakat sağlanması halinde sözleşme yapılarak ilgili günlerde operasyon tamamlanır.

proevdeneve