evdeneve

Çubuklu Evden Eve Taşımacılık Ücreti

Çubuklu de Evden Eve Nakliyat yaptırmaya ihtiyacım var evden taşınma soruna dönüşmesin derseniz kurumsal evden eve nakliye şirketi Çubuklu Nakliyat’ın size yardımcı olmaya hazır olduğunu unutmayın. Çubuklu de evden eve nakliyat hizmeti almış sayısız müşterilerimizden biri olmanız bizi memnun edecektir.

evtasimapro

Çubuklu Evden Eve Nakliyat Depolama

  • 2000 yılından bu yana ev eşyası, ofis eşyası ve ticari ürün Çubuklu depolama alanında hizmet veren şirketimiz depolama sektöründe geliştirdiği Çubuklu Depolama sistemiyle eşyaların bağımsız bir alanda depolanmasını sağlamış ve bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir.

 

Çubuklu Evden Eve Nakliyat Şirketi

Size sunacağımız Çubuklu Evden Eve Taşımacılık hizmetinde ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Ev eşyası paketlemesi Çubuklu evden eve nakliyat ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ev taşıması yapılırken evden eve geçiş sürecinin tamamında Allıanz Sigorta güvencesinde olursunuz.


    evdendepolamapro

Çubuklu Ofis Taşıma

Ofis nakliyesinde yapılacak ekspertiz sonucunda  kaç günde taşınılabileceği, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli  (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), ofis taşımasında kullanılacak araç büyüklükleri,büro  taşıma programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve ofis taşıma fiyatı belirlenir. Çubuklu ofis taşıma mutabakat sağlanması halinde sözleşme yapılarak ilgili günlerde operasyon tamamlanır.

proevdeneve