evdeneve

Alemdağ Evden Eve Taşımacılık Ücreti

Alemdağ de Evden Eve Nakliyat yaptırmaya ihtiyacım var evden taşınma soruna dönüşmesin derseniz kurumsal evden eve nakliye şirketi Alemdağ Nakliyat’ın size yardımcı olmaya hazır olduğunu unutmayın. Alemdağ de evden eve nakliyat hizmeti almış sayısız müşterilerimizden biri olmanız bizi memnun edecektir.

evtasimapro

Alemdağ Evden Eve Nakliyat Depolama

  • 2000 yılından bu yana ev eşyası, ofis eşyası ve ticari ürün Alemdağ depolama alanında hizmet veren şirketimiz depolama sektöründe geliştirdiği Alemdağ Depolama sistemiyle eşyaların bağımsız bir alanda depolanmasını sağlamış ve bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir.

 

Alemdağ Evden Eve Nakliyat Şirketi

Size sunacağımız Alemdağ Evden Eve Taşımacılık hizmetinde ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Ev eşyası paketlemesi Alemdağ evden eve nakliyat ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ev taşıması yapılırken evden eve geçiş sürecinin tamamında Allıanz Sigorta güvencesinde olursunuz.


    evdendepolamapro

Alemdağ Ofis Taşıma

Ofis nakliyesinde yapılacak ekspertiz sonucunda  kaç günde taşınılabileceği, evrak paketlemesi için gerekecek koli miktarı, elektronik eşyaların ve para kasalarının taşıma şekli  (kayışlı personel gerekip gerekmeyeceği, vinç kullanımı), ofis taşımasında kullanılacak araç büyüklükleri,büro  taşıma programına göre gönderilmesi gereken ekip büyüklükleri, tüm operasyon süreçlerine nezaret edecek operasyon uygulama şeflerinin dikkat etmesi gereken hususlar, sigorta miktarı ve ofis taşıma fiyatı belirlenir. Alemdağ ofis taşıma mutabakat sağlanması halinde sözleşme yapılarak ilgili günlerde operasyon tamamlanır.

proevdeneve