Sigortalı Taşıma - PRO NAKLİYAT Profesyonel Eşya Transferi

Blog

Kasım 23, 2020

Sigortalı Taşıma

İstenilen zamanda taşıma işlemini gerçekleştiren, güvenilir ve kaliteli taşıma yapma garantisi veren firmaların yaptığı taşımaya sigortalı taşımacılık denir.

Taşıma ve Yük Sigorta Poliçesi Nedir?

Taşıma işlemi; bir nesne, ev eşyası, ofis eşyası ve ya herhangi bir şeyin bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemidir.

Yük Sigorta Poliçesi; Sigorta da bahsi geçen herhangi bir nesnenin bir yerden farklı bir yere taşınırken oluşabilecek bütün risklere karşı poliçede belirtildiği şartlara bağlı olarak teminat sağlayan sisteme sigortalı taşıma sistemi denir. Yük sigorta poliçesinde sigorta yaptırmış olan vatandaşın sadece mal güvenliği teminat altına alınmaz aynı zamanda sigorta ücreti ve öngörülen kar ve benzeri bazı kalem giderlerini de firmamız aracılığı ile sigortalatabilmeniz mümkün.

Yük Sigortası Teminat Çeşitleri

Firmamızda üç şekilde sigortalatma işlemi yapabilirsiniz;

Geniş Teminat; Verilen bu teminat yöntemi ile firmamız ile çalıştığınızda bazı istisnalar hariç taşıtmak istediğiniz yükün başına gelebilecek olan her türlü ziyan firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu istisnalar;

Gizli kusur: yükün cinsine ve şekline bağlı olarak gizli bir kusurunun olması durumudur. Gecikme kusuru; bozulacak herhangi bir ürünün bozulmaya yakın ve ya bozulduktan sonra bizlere teslim edildiğinin tespiti durumu. Kasti hareket: sigortalının kasti bir harekini sonucunda meydana gelen kayıplar.  Olağan hasarlar: sigortalı ürünün akması, patlaması ve ya olağan dışı aşınması yıpranması durumu olarak değerlendirilebilir.

Ambalajlanma ve Hazırlanma Yetersizliği: Sigortalı herhangi bir malzemenin ambalajlanma ve / veya firmamıza teslimi ile sigortalı taşıma yapılacak yere götürülmesi sırasında dayanamayacak kadar kusurlu şekilde paketlenmesi durumu. Mali yükümlülükleri yerine getirememe, kasti zarar ve savaş silahından kaynaklı hasarlar olmak üzere birkaç gruba ayrılır.

Dar Teminat: Karayolu ve ya demir yolu kullanılan taşımalarda kullanılan araçtan dolayı gönderilecek yük ile ilgili geçirilebilecek her türlü soruna karşı yapılan sigortalı taşıma türüdür.

Tam Zıya Teminatı: Gönderilecek olan yükün tamamının ve ya bir kısmının yok olması nedeni ile ortaya çıkabilecek sorunlara karşı verilen firmamız tarafından verilen garantidir.

Bugün birçok sigortalı taşıma firmasının içinden bir firma seçerken isteyebileceğiniz tüm ayrıntıları firmamızda bulmanızın mümkün olduğunu unutmayınız. Kaliteli ve güvenilir taşıma, güler yüzlü hizmet odaklı hizmet ve uygun fiyat garantisi ile sizlere memnuniyet vaat ediyoruz. Profesyonel hizmetin rahatlığını yaşayın.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat