Şehirlerarası Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 24, 2020

Şehirlerarası Nakliyat

İnsanların yaşamında olan olgular arasında süreklilik arz etmese de taşımacılık olgusu dönem dönem önem teşkil ediyor. İnsanlar farklı nedenlerden ötürü taşımacılık hizmeti alıyorlar. Bu noktada da kişinin durumuna göre şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti alınabiliyor. Bizim firmamız da bu alanda dünya standartlarına uygun, mutlak müşteri memnuniyetini baz alarak son derece kaliteli hizmet vererek, alanında öncü bir kuruluş olarak farkını açık ara ortaya koyuyor. Tamamen müşterisine özel, butik çözümler sunuyor.

Firmamızın tam kapsamlı bir lojistik firması olduğunu da özellikle ifade etmek gerekiyor. Uzman, eğitimli ve donanımlı, yıllardır bizimle çalışan personelleri, yeni araç filosu ile kesintisiz hizmet veren bir firmadır. 

Şehirlerarası Taşımacılık Nasıl Yapılır? 

Gerek şehirlerarası nakliyat alanında gerek diğer taşımacılık alanlarında firmamızın çalışma şekli ana hatları ile aynıdır. Öncelikle nereden taşımacılık yapılacak ise ilgili alana gelerek bu alanda yetkin olan arkadaşlarımız fizibilite çalışması yapar. Eşyanın miktarını, kaç gün çalışacağını, nasıl bir sistem uygulayacağımızı müşterimize bildirir. Aynı zamanda bu aşamada müşterilerimize fiyat bilgisi de verilir. Her konuda mutabık olunup, karşılıklı sözleşme imzalandıktan sonra  müşterimiz ile belirlen gün ve saatte aynı adrese gelinerek eşyalar eşya sigortası yapılarak, asansörlü son sistem teknoloji ile eşyalara hiçbir zarar gelmeyecek biçimde nakliye aracına yerleştirilir. Bu noktada her aşamada titizlikle çalışılır. Akabinde hiç zaman kaybetmeden diğer kente gidilir ve o kentte asansörlü ve son sistem teknoloji ile eşyalar taşınarak, müşterinin istemesi durumunda eşyalar onların istediği biçimde yerleştirilir.

şehirlerarasınakliyat

Taşımacılık Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar 

Şehirlerarası nakliyat  hizmetimizde fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Baştan net bir rakam vermemiz söz konusu değildir. Sabit bir ücretimiz yoktur. Hangi şehirlerarası taşımacılık yapılacağına, eşyanın miktarına, kaç gün, kaç adam çalışılacağına göre fiyatlarımız net bir biçimde ortaya çıkar. Ödeme konusunda da müşteriye peşin, hesaba havale, kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler sunulur. Müşterimiz de bunlar içinden kendisine en uygun olanı seçer.  Bu noktada müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilmektedir. Fiyatlarımız hizmet kalitemize göre oldukça uygundur.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama