Kurtköy Evden Eve Nakliyat - PRO NAKLİYAT Ev ve Ofis PRO Taşımacılık Hizmetleri

Blog

Kasım 24, 2020

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşınma işlemlerinin yanı sıra pek çok farklı iş yerinin de kimi zaman adres değişikliği yapması gerekebilir. Yapılacak olan taşınma işlemleri son derece sıkıntılıdır. Sadece toplanma değil ayrıca eşyanın zarar görmeden yeni adrese ulaştırılması da stresli bir dönemin yaşanmasına etki eder. Geçmişte taşınma işlemleri oldukça zorlu bir sürece neden olmak ile beraber günlerce ya da haftalarca sürebilmekteydi.

Günümüzde sunulan evden eve nakliye hizmeti sayesinde ise ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanız kısa sürede yeni yerleşim yerine sevk edilir. Kurtköy evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunan firmamız konforlu bir taşınma gerçekleştirmenize destek olmaktadır. Kısa sürede sunulacak olan ev ya da iş yeri taşınma işlemlerinden yararlanmak için başvurunuzu hemen firmamıza iletmeniz yeterlidir.

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Kurtköy evden eve nakliyat hizmetini sizlere sunan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekip ile taşınma yükünüzü üstünüzden alıyoruz. Gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurunuz ile beraber sunduğumuz eksper hizmeti ile belirlenen bedele onay vermeniz durumunda evden eve nakliye hizmeti sunulmaya başlar.

Hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte taşınmaya konu olan eşyanın yer aldığı adrese ulaşım sağlayan personelimiz eşyanın toplanıp, paketlenmesine ve kolilere aktarılmasını sağlar. Sonrasında ise tüm eşyanız yeni yerleşim yerine sevk edilmek üzere kapalı aksa araçlarımıza nakledilir. Yeni adresinize ulaştırılan eşyanızın montajı ve yerleşimi yapılarak tarafınıza teslim edilir. Eşyanın tamamının tarafınıza teslim edilmesi ile beraber hizmet sözleşmesi ve nakliye sigortası da sona erer.

Evden Eve Nakliye de Kaliteli ve Güvenli Hizmetin Adresi

Kurtköy evden eve nakliyat hizmetine yer veren firmamız konusunda uzman ve de tecrübe sahibi olan ekip ile eşyanızın özenle taşınmasına destek olur. Firmamız tarafından sağlanan kaliteli araç gereç ve malzemeler sayesinde eşyanız herhangi bir hasar almadan sevk edilir.

Kaliteli ve güvenli bir eşya taşıma işleminden yararlanmanızı sağlayan firmamız aynı zamanda sigorta kapsamında eşyanızın bedelini de koruma altına almaktadır. Sizde konforlu olduğu kadar güvenli bir taşımacılıktan yararlanmak isterseniz firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nakliyat ofis taşıma depolama