Göktürk Evden Eve Nakliye - Profesyonel Evden Eve Nakliyat | PRO Taşımacılık

Blog

Kasım 24, 2020

Göktürk Evden Eve Nakliye

Taşınma işlemleri planlı olabildiği gibi ani olarak da gelişebilmektedir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı bir adrese gönderiminin yapılması işlemleri oldukça sıkıntılı bir sürece sebep olabilmektedir. Gerçekleştirilecek olan ev ya da iş yeri eşyasının naklinde konusunda uzman ve deneyim sahibi bir ekipten yararlanmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Göktürk evden eve nakliye işlemlerinde size destek sunan firmamız kısa sürede ve kolaylıkla adrese taşınmanızı sağlar. Firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti almak için ise başvurunuzu yaparak hizmet talebinizi iletmeniz yeterli.

Evden Eve Nakliye Hizmet Sözleşmesi

Göktürk evden eve nakliye hizmeti ile ilgili olarak yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmanız sağlanır. Ücretsiz eksper hizmetimiz ile belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi firmamız tarafından hazırlanır.

Evden eve nakliyat hizmet sözleşmesinde firma tarafından sunulacak olan hizmetler, hizmet bedeli ve hizmetin sunulacağı tarih ve saat yer alır. Bunun yanı sıra hizmetin sunulmaması durumundaki hükümlerde sözleşmede bulunur. Sadece hizmeti alan değil aynı zamanda hizmeti sunanında hakları sözleşme ile korunmuş olur. Düzenlenen hizmet sözleşmesi ayrıca nakliyat sigortasının da hazırlanmasına yardımcı olur. Sözleşmede yer alan tarih ve saat ile beraber nakliyat sigortanızda başlatılır.

Evden Eve Nakliye de Parça Eşya Taşıma

Göktürk evden eve nakliye hizmetinde destek alabileceğiniz firmamız aynı zamanda parça eşya taşımacılık hizmetini de sunar. Ev ya da iş yeri gibi pek çok farklı mekânda yer alan eşyanın yeni adresinize ulaştırılmasına destek sunan parça eşya taşıma hizmetimizden de yararlanarak uygun fiyat seçeneği ile eşyanızın nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamıza yapacağınız başvuru sonrasında belirlenen yerden alınan parça eşya paketlenerek depomuza ulaştırılır. Aynı yöne gidecek olan aracımıza nakledilerek diğer tüm parça eşyalar ile beraber sevk edilir.

Eşyanızın montaj ihtiyacı var ise ulaştırıldığı yerde montajı da gerçekleştirilerek teslimat tamamlanır. Kargo ve benzeri uygulamalara göre oldukça uygun fiyat ile sunulan parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanmak için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir